Jdi na obsah Jdi na menu

Články

Příspěvky

Krajská soutěž v požárním sportu Kladno

Na okresním kole v požárním sportu na Chyňavě naše mužské družstvo vybojovalo ve své kategorii 1. místo. A to znamená také postup na kolo krajské.

27. 6. 2018 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

1. a 2. kolo Brdské ligy 2018 v Radíči

V tento náročný den, kdy jsme odstartovat Brdskou ligu museli s omluvenkou a jet rovnou z okresního kola, většina z nás při přejezdu sotva přimhouřila oka, už jsme byli dráze v Radíči.

21. 6. 2018 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Okresní soutěž na Chyňavě 2018

Tentokrát jsme se sešli poměrně v očekávání a napjatí, čekal nás celkem náročný víkend. Výsledky byly nevyzpytatelné stejně jak počasí na tento den.

12. 6. 2018 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Jarní kolo hry Plamen Vižina 2018

A je to tady! Po roce čekání nás čekal Plamen.

7. 6. 2018 | | Rubrika: Děti | Fotografie: Jarní kolo hry Plamen Vižina | Komentářů: 0

Okrsková soutěž ve Bzové 2018

Okrsková soutěž ve Bzové odstartovala19, května sezonu 2018.

4. 6. 2018 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Cvičení leteckého hašení

V pondělí 14. 5. v 7:00 jsme vyjeli s naší Tatrou na cvičení leteckého hašení na letiště u obce Tlustice.

21. 5. 2018 | | Rubrika: Zásahy | Fotografie: Cvičení leteckého hašení | Komentářů: 0

Podzimní kolo hry Plamen 2017

V sobotu 7.10. jsme s dětmi vyrazili na tradiční první kolo hry plamen, které se konalo v Chaloupkách.

31. 10. 2017 | | Rubrika: Děti | Komentářů: 0

ZPV - Malé Přílepy 2017

Poslední zbytky z nás už konečně uzavřely dveře letošní sezony Závodem požárnické všestrannosti.

14. 10. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: ZPV - Malé Přílepy

Memoriál T. Balka a V. Vojty v Hýskově 2017

Letošní naší poslední soutěží byl Memoriál T. Balka a V. Vojty v Hýskově, kterého se pravidelně už několik let účastníme.

17. 9. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Memoriály ve Bzové a v Chyňavě 2017

Posledním kolem Brdské ligy v Sedlčanech jsme sezónu ještě nezakončili. V sobotu 26. srpna se konaly rovnou dvě soutěže v požárním sportu.

12. 9. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: Memoriál v Chyňavě | Komentářů: 0