Příspěvky

Zpráva soutěžního družstva žen za rok 2016

Okrsková soutěž, kterou jsme tento rok pořádali, byl opět spíše trénink a formalita nutná pro účast na okresní soutěži. Útok a běh na 100m překážek pro nás skončil jasným 1. místem. Okresní soutěž, opět na Chyňavě, ale bohužel naším výkonům už tolik nepřála.

24. 1. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Zpráva soutěžního družstva mužů za rok 2016

Přípravu na sezonu 2016 jsme začali již před vánoci předešlého roku nákupem soutěžního motoru s čerpadlem PS 12 od hasičů z Dehtína u Klatov. Přizpůsobili jsme ostatní součásti stroje a koncem února jsme poprvé startovali vysněnou „mašinu“ v červeno černé barvě. Na okrskové soutěži jsme stroj pokřtili „HELCAT“

23. 1. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Zpráva zásahové jednotky SDH Broumy za rok 2016

Rok 2016 byl bohatý na události a tak začnu zásahy kterých bylo 7. První hned v lednu hořící komín v  ulici Spádová u pana Malého. Zasahovali jsme v počtu 6 ti členů společně s HZS Hořovice. Komín byl uhašen a nevznikly další škody na majetku.

22. 1. 2017 | | Rubrika: Zásahy | Komentářů: 0

Zpráva starosty SDH Broumy za rok 2016

V roce 2016 pracoval výbor našeho sboru  ve složení ing. Marcela Závorová jednatelka, Ladislava Seidlová hospodářka, Karel Císař st. velitel, Jiří Závora ml. náměstek starosty,David Srp vedoucí mladých hasičů, Štochl Václav, Štochl Martin, Bc. Karel Císař ml. jako členové výboru a starosta Vlastimil Srp.

21. 1. 2017 | | Rubrika: Sbor | Komentářů: 0

Vyhlášení Ankety dobrovolní hasiči roku 2016

V červenci jsme přihlásili naší zásahovou jednotku do již šestého ročníku Ankety dobrovolných hasičů roku. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo 16. listopadu od 18 hodin v Bobycentru - Laser Show Hall v Brně, na které jsme se vypravili.

18. 11. 2016 | | Rubrika: Zásahy | Komentářů: 0

Festival deskových her Goliáš a David 2016

Už po 9. jsme vyrazili na festival deskových her GOLIÁŠ a DAVID. Letos opět do Staňkova.

12. 11. 2016 | | Rubrika: Děti | Fotografie: Festival Goliáš a David

Školení vedoucích aneb víkend plný staronové teorie

Příjemně strávená sobota a neděle na školení opravdu nabitým novinkami v přeplněné místnosti dychtivými hasiči.

25. 10. 2016 | | Rubrika: Sbor | Fotografie: Školení vedoucích a rozhodčích

ZPV Malé Přílepy 2016

Premiéra mužů a další triumf žen.

15. 10. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: ZPV Malé Přílepy | Komentářů: 0

Ranch Palu

Schůzka plná dobrodružství, na kterou jsme i v chladném počasí vyrazili na kolech.

14. 10. 2016 | | Rubrika: Děti | Fotografie: Ranch Palu

Jarní kolo hry Plamen 2016

Podzimní kolo hry Plamen se letos konalo za nepříznivého počasí. Starší žáci osmnáctí a dorost na prvním místě.

8. 10. 2016 | | Rubrika: Děti | Fotografie: 1, kolo Plamen