Příspěvky

Trénink na soutěž

Jeden z posledních letošních tréninků před soutěží. 3 nejlepší děti obdržely odměnu za své výkony.

1. 10. 2016 | | Rubrika: Děti | Fotografie: Schůzka dětí

Brdská výzva 2016

Už popáté se naši mladí hasiči vydali na Brdskou výzvu, pořádanou sdružením Bílý lev. Letos na svatého Václava.

28. 9. 2016 | | Rubrika: Děti | Fotografie: Brdská výzva

Zklamání z Chrášťan 2016

Poslední letošní soutěž, která nebyla zrovna nejlepším zakončením sezóny. Zasloužili se o to nespravedliví rozhodčí a špatná organizace. Ženy i přesto stříbrné a muži osmí.

27. 9. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: Memoriál Chrášťany | Komentářů: 0

Jak jsme jeli do Hýskova na guláš 2016

Jako každoročně se v Hýskově měl konat Memoriál Tomáše Balka a Václava Vojty. Bohužel ho ale překazilo špatné počasí.

17. 9. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: Memoriál Tomáše Balka a Václava Vojty v Hýskově

Malí hasiči šmejdili v hasičárně

Kroužek malých hasičů odstartoval jako vždy na začátku září.

16. 9. 2016 | | Rubrika: Děti | Fotografie: Exkurze v hasičárně

Finále Brdské ligy v Sedlčanech 2016

V sobotu 10. 9. 2016 se konalo 12. kolo Brdské ligy v Sedlčanech. Toto kolo bylo poslední z letošního seriálu Brdské ligy.

14. 9. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Memoriál Františka Šímy ve Bzové a Memoriál Petra Žáčka na Chyňavě 2016

Tentokrát jsme stihli 2 soutěže za den, jednu dopoledne a jednu odpoledne.

1. 9. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: Memoriály Bzová a Chyňava | Komentářů: 0

TFA Mnichovice

Trochu opožděně přidávám článek z 2.7. ze Středočeské ligy v TFA Mnichovice. Na toto kolo opět vyrazili Martin s Luďkem a Radka jako reportérka protože den před závodem ji byla odstraněna sádra z pravé nohy.

1. 9. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

10. a 11. kolo Brdské ligy v Radíči 2016

Během srpna se konalo jediné dvoukolo Brské ligy 20. - 21.8.2016 a to na hřišti v Radíči. Nyní jsme na soutěž vyrazili bez treninku v posledním týdnu - jelikož jsme byly převážná většina ženského družstva (Míša, Kačka, Maruška, Andrea, Radka) na ,,soustředění na kolech" a nabírat nové síly v Novohradských horách. Z mužského družstva se k nám přidali Martin s Kájou a tak ani muži neměli poslední trénink před soutěží.

25. 8. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: BL 10. a 11. kolo Radíč | Komentářů: 0

Hasiči bez hadic

Stalo se už pravidlem, že mladší část našeho týmu jezdí na společnou dovolenou. Letos jsme si vyrazili zlepšovat kondičku na kolech do Novohradských hor (15.8. - 19.8.).

19. 8. 2016 | | Rubrika: Články | Fotografie: Kola - Novohradské hory