Soutěže

Příspěvky

Krajská soutěž Kolín

Po historickém vítězství na okresu čekala na ženy krajská soutěž v Kolíně.

29. 6. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

2. a 3. kolo Brdské ligy v Radíči

O víkendu 17. a 18. června jsme se zúčastnili prvního dvojkola Brdské ligy, a to v Radíči.

21. 6. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: 2. a 3. kolo Brdské ligy v Radíči | Komentářů: 0

Brdská liga Zalužany

V sobotu 10. 6. jsem se zúčastnili prvního kola Brdské ligy v Zalužanech.

14. 6. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: BL 1. kolo Zalužany | Komentářů: 0

Okresní soutěž na Chyňavě

Za krásné slunečného počasí jsme se opět sešli v Chyňavském areálu a utkali se v požárním sportu s 11 týmy v ženské i mužské kategorii.

3. 6. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: Okresní soutěž Chyňava | Komentářů: 0

Okrsková soutěž Broumy

V sobotu 20. 5. se na hřišti v Broumech uskutečnila okrsková soutěž. Nejdříve nás však čekala ještě jedna událost, na kterou jsme se všichni těšili ještě více, než na samotnou soutěž, a to předání rekonstruované Tatry 815.

29. 5. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: Okrsková soutěž Broumy | Komentářů: 0

Chodovský tuplák

Poslední dubnovou sobotu tedy 29.4. 2017 se konala soutěž na pražském Chodově v hotelu Opatov. Hotel je mimo provoz a tak jej využívají hasiči a někdy prý i policisté k výcviku.

13. 5. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: Chodovský tuplák | Komentářů: 0

Zpráva o činnosti týmu TFA za rok 2016

Letošní sezóna, začala pro dva členy závodem konaným u rozhledny Vysoká v okrese Kutná Hora. Jednalo se o první kvalifikační kolo na MČR konané ve Štramberku.

26. 1. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Zpráva soutěžního družstva žen za rok 2016

Okrsková soutěž, kterou jsme tento rok pořádali, byl opět spíše trénink a formalita nutná pro účast na okresní soutěži. Útok a běh na 100m překážek pro nás skončil jasným 1. místem. Okresní soutěž, opět na Chyňavě, ale bohužel naším výkonům už tolik nepřála.

24. 1. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Zpráva soutěžního družstva mužů za rok 2016

Přípravu na sezonu 2016 jsme začali již před vánoci předešlého roku nákupem soutěžního motoru s čerpadlem PS 12 od hasičů z Dehtína u Klatov. Přizpůsobili jsme ostatní součásti stroje a koncem února jsme poprvé startovali vysněnou „mašinu“ v červeno černé barvě. Na okrskové soutěži jsme stroj pokřtili „HELCAT“

23. 1. 2017 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

ZPV Malé Přílepy

Premiéra mužů a další triumf žen.

15. 10. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: ZPV Malé Přílepy | Komentářů: 0