Soutěže

Příspěvky

Zklamání z Chrášťan

Poslední letošní soutěž, která nebyla zrovna nejlepším zakončením sezóny. Zasloužili se o to nespravedliví rozhodčí a špatná organizace. Ženy i přesto stříbrné a muži osmí.

27. 9. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: Memoriál Chrášťany | Komentářů: 0

Jak jsme jeli do Hýskova na guláš

Jako každoročně se v Hýskově měl konat Memoriál Tomáše Balka a Václava Vojty. Bohužel ho ale překazilo špatné počasí.

17. 9. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: Memoriál Tomáše Balka a Václava Vojty v Hýskově

Finále Brdské ligy v Sedlčanech

V sobotu 10. 9. 2016 se konalo 12. kolo Brdské ligy v Sedlčanech. Toto kolo bylo poslední z letošního seriálu Brdské ligy.

14. 9. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Memoriál Františka Šímy ve Bzové a Memoriál Petra Žáčka v Chyňavě

Tentokrát jsme stihli 2 soutěže za den, jednu dopoledne a jednu odpoledne.

1. 9. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: Memoriály Bzová a Chyňava | Komentářů: 0

TFA Mnichovice

Trochu opožděně přidávám článek z 2.7. ze Středočeské ligy v TFA Mnichovice. Na toto kolo opět vyrazili Martin s Luďkem a Radka jako reportérka protože den před závodem ji byla odstraněna sádra z pravé nohy.

1. 9. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

10. a 11. kolo Brdské ligy v Radíči

Během srpna se konalo jediné dvoukolo Brské ligy 20. - 21.8.2016 a to na hřišti v Radíči. Nyní jsme na soutěž vyrazili bez treninku v posledním týdnu - jelikož jsme byly převážná většina ženského družstva (Míša, Kačka, Maruška, Andrea, Radka) na ,,soustředění na kolech" a nabírat nové síly v Novohradských horách. Z mužského družstva se k nám přidali Martin s Kájou a tak ani muži neměli poslední trénink před soutěží.

25. 8. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: BL 10. a 11. kolo Radíč | Komentářů: 0

8. a 9. kolo Brdské ligy v Broumech

Poslední víkend v červenci pořádal náš sbor společně se sborem hasiček z Malých Přílep Modrých  8. a 9. kolo Brdské. Na obou kolech se sešlo 28 družstev.

9. 8. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: BL 8. a 9. kolo Broumy | Komentářů: 0

6. a 7. kolo Brdské ligy v Solopyskách

O víkendu 23. a 24. 7. 2016 se konalo na hřišti v Solopyskách 6. a 7. kolo Brdské ligy, které pořádaly SDH Solopysky a SDH Líchovy.

29. 7. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: BL 6. a 7. kolo Solopysky | Komentářů: 0

3. a 4. kolo Brdské ligy na Valše

O víkendu 9. a 10. července jsme se zúčastnili letošního prvního dvoukola Brdské ligy na Valše. Pořadateli byli SDH Namnice a SDH Chrást.

14. 7. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: BL 3. a 4. kolo Valcha | Komentářů: 0

Dobrovolný železný hasič v Senohrabech 4.6.

4. června v Senohrabech jsme byli prvně v plném složení. To znamenalo, že se závodu zúčastnila i Radka Štochlová s Maruškou Maškovou. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a to ženy a muži.

13. 7. 2016 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0