Chodovský tuplák

13. 5. 2017

Poslední dubnovou sobotu tedy 29.4. 2017 se konala soutěž na pražském Chodově v hotelu Opatov. Hotel je mimo provoz a tak jej využívají hasiči a někdy prý i policisté k výcviku. Soutěž spočívala ve výstupu do 19. patra.

dsc_0683.jpg

Výstup se absolvoval v těžkém zásahovém obleku, zásahových botách a přilbě plus ještě dýchací přístroj jako zátěž a hasičská bourací sekera přezdívaná "tuplák".

dsc_0655.jpg

V 10. patře se ještě přenášely dva dvacetilitrové kanystry. Náš sbor reprezentoval Martin Štochl a jeho realizační tým ve složení Václav Štochl řidič, Alena Štochlová kameramanka, Radka Štochlová a Andrea Císařová fotografky. Jednalo se o první ročník, ale již loni se konal zkušební nultý ročník. Závodu se zúčastnilo 18 mužů a 4 ženy. Všichni soutěžící závod dokončili a Martin obsadil s časem 2 minuty 34 vteřin výtečné 1. místo.

dsc_0691.jpg

Výsledky Chodovský tuplák

Náhledy fotografií ze složky Chodovský tuplák