První trénink

Zimu jsme si zkrátili úpravou soutěžního stroje, který dostal jméno Hellcat.

20160404_162504.jpg

V pondělí 4.4. jsme se konečně dočkali prvního tréninku. V 16 hodin jsme se sešli v hasičárně a začali nakládat materiál pro přesun na hřiště, vše jsme několikrát kontrolovali, aby jsme po zimě na nic nezapomněli a překvapivě jsme po vybalení na hřišti zjistili , že jsme nic nezapomněli. Kromě změny stroje došlo také ke změnám v sestavě, aby jsme lépe využili potenciál našich členů. Martin se přesunul na levý proud, místo něj na stroj nastoupil Karel st., kterého na koši nahradil Karel ml.. První pokus jsme rozeběhli zvolna aby nás nic nepřekvapilo. S dalšími pokusy jsme časy zkracovaly a vše mělo hladký průběh, nakonec jsme běželi čtyřikrát. Ženy se bohužel díky práci a škole sešly pouze čtyři, tak je musela doplnit část družstva mužů. V prvním pokusu se Kačka zdržela na platě a strojnice to ještě neměla tolik v oku, což skončilo Kačky sprchou těsně před čárou, ale protože počasí nám přálo a bylo krásně slunečno, tak mohly ženy pokračovat v tréninku. Ve zbylých pokusech jsme se zaměřili na strojnici Radku, aby zvládala dobře odhadnout, jak to holky vpředu stíhají, aby je neutopila, což se dařilo a na dosažených časech to bylo znát.

Některé pokusy jsem také natáčel, ale protože jsem se teprve seznamoval s novou kamerou, tak ne na všech záběrech je vidět to co bych si představoval.