Jdi na obsah Jdi na menu

Podzimní kolo hry plamen v Hýskově

V neděli 7.10. jsme vyrazili na podzimní kolo hry plamen které se letos konalo v Hýskově. Letos jsme měli 11 dětí což je pro nás neobvyklé a tak jsme mohli postavit dva týmy. Soutěžilo se v branném závodě a ve štafetě dvojic. Účastníků bylo hodně a začínalo se štafetami dvojic. Měli jsme dvě družstva a povedlo se nám vše splnit bez trestného bodu, jen běh nebyl tak rychlý a tím pádem jsme byli 11. z 20 družstev starších žáků. Blížilo se poledne a tak se na start postavilo naše první družstvo.

img_20181007_114904.jpg

Sotva se toto družstvo vrátilo, vyráželo na trasu to druhé.

img_20181007_123538.jpg

Jelikož jsme měli o jedno dítě navíc tak jsme vypomohli jinému družstvu a tím pádem všichni využili znalosti, které se od září pilně učili.  Když měli všichni odběhnuto a nabrali zpátky síly, vyrazili jsme domu. V branném závodě jsme skončili na 13. místě a teď se budeme připravovat na jarní kolo hry plamen, aby jsme naše průměrné výsledky udrželi, nebo v lepším případě zlepšily.     

 

Náhledy fotografií ze složky Podzimní kolo hry plamen v Hýskově