Hasičký bál

24. 3. 2017

V sobotu 18. března 2017, se konal  „Hasičský bál“ v Kulturním domě. Taneční skupina žen TJ Sokol Broumy vedená p. MiIenou Kohoutovou  předvedla ve svém, již osmém programu taneční kreace v úborech inspirovaných hudební skupinou Šum svistu Dana Nekonečného a v úvodu tanec v rytmu Šum svistu. Následovaly řecké tance na hudbu Mikise Teodorakise.

p1320377.jpg

Celým večerem provázel hosty slovem Václav Štochl. Večer zpestřila dámská preclíková volenka a soutěž v pojídání preclíku a pití piva.

p1320427.jpg

Na  velkoplošné obrazovce po celou dobu bálu  běžely videozáznamy z akcí, kterých jsme se zúčastnili v uplynulém roce. Příjemnou atmosféru spoluvytvářela 16 členná Jihočeská hasičská dechovka BOŽEJÁCI z Pelhřimova vedená kapelníkem Pavlem Skalníkem.

p1320363.jpg

Sbor dobrovolných hasičů Broumy děkuje ženám TJ Sokol Broumy dále všem účastníkům plesu, dárcům za příspěvky do tomboly, slečně Lucii Malé a paní Blance Orthové za vytvoření hlavních cen, kuchařkám za výborné dorty, paní Haně Bechnerové za „ slepičky na každý stůl“, Jihočeské hasičské dechové hudbě BOŽEJÁCI, panu Martinu Matuškovi za kolekci řemeslného piva, Likérce Božkov za sadu „NEVYMĚKNEM“, obci Broumy, hostinskému p.Milanu Vlachovi, jeho týmu a všem  ostatním, kdo Hasičský bál připravovali a jeho průběh zajišťovali.

Jiří Závora ml.                              Vlastimil Srp st.

Náhledy fotografií ze složky Hasičský ples