Jdi na obsah Jdi na menu

Finále Brdské ligy v Sedlčanech 2017

28. 8. 2017

Na letošní poslední kolo brdské ligy jsme všichni vyrazili do Sedlčan. Finále začínalo letos výjimečně již v 11:00 hod. Po příjezdu do Sedlčan jsme vypsali opět přihlášky a čekalo se na rozlosování startovních míst. Pořadatelé v Sedlčanech přivítali celkem 37 družstev z toho 26 družstev mužů a 11 družstev žen. Naše družstvo žen si vytáhlo startovní číslo 6. a družstvo můžu startovní číslo až 33.

Naše družstvo žen vyběhlo bez ulitého startu a útok se povedl bez problémů, vše sedlo tak  jak mělo. Po dokončení útoku jsme už jenom čekaly na informaci od moderátora soutěže, s jakým časem jsme náš útok dokončily. Bylo to pro nás velké překvapení a měly jsme velikou radost, když moderátor soutěže oznámil, že jsme překonaly svůj "osobáček". Útok se nám povedl s výsledným časem 17,82 (LP 17,82 a PP 17:39) a s tímto časem jsme postoupily do play-off ze třetího místa.

Družstvo mužů bylo na finále brdské ligy sestaveno v neobvyklé sestavě na zadku - koš běžel Karel st., spoj na savicích Patrik a stroj Michal. Taktéž k platu odstartovali na první pokus. Po doběhnutí časomíra ukazovala konečný čas útoku 16,78 (LP 16,78 a PP 16,07). Bohužel na postup do play-off tento čas nestačil a družstvo mužů se v tomto kole umístilo na 16. místě.

Naše družstvo žen mělo v prvním play-off za soupeřky družstvo žen SDH Lhotka a porazily jsme je s výsledným časem 19,06. Do druhého play-off jsme šly s jistými vítězkami brdské ligy 2017 s SDH Líchovy a dosažený čas 19,28 nám na vítězství nestačil. Bohužel se nám nepovedlo ani play-off o třetí místo s družstvem žen SDH Zahořany a na konec jsme se v tomto kole umístily na 4. místě.

Po skončení finálových útoků se ještě proti sobě postavili jako každý rok v mužské i ženské kategorii "all star" týmy. Tímto 12. kolem v Sedlčanech byla ukončena letošní sezóna brdské ligy. Naše družstvo mužů se celkově umístilo na 16. místě a družstvo žen na 4. místě. Oproti loňskému roku jsme se obě družstva umístili o nějaké ty stupínky výš a doufáme, že příští sezónu se nám bude dařit ještě více.

21082153_10203749776262985_1355643729_o-001.jpg

Celkové výsledky Brdské ligy