Jdi na obsah Jdi na menu

Krajská soutěž v požárním sportu v Kutné Hoře

23. 6. 2019

Ve dnech 15. a 16. června 2019 proběhla v Kutné Hoře na stadionu Olympia Krajská soutěž v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů. Okres Beroun v kategorii dobrovolní hasiči muži reprezentovalo SDH Broumy. Družstvo mužů ve složení Karel Císař, Martin Štochl, Jiří Rosenbaum,Jiří Závora, Karel Císař ml. Partik Schovánek a Vojtěch Balvín doplníli kolegové SDH Zaječov Lukáš Stehlík,Josef Ungr a Martin Záruba.

V sobotu se běželo 100 metrů překážek a štafety 4x100 metrů. Neděle patřila požárním útokům s jednotným strojem Rosenbauer Fox. V disciplíně 100 metrů jsme obsadili 10. místo,ve štafetě 4x100 metrů 9. místo a požární ůtok 8. místo. Celkově z dvanácti okresů kraje jsme obsadili za Okres Beroun 9. místo.

Děkuji všem za podporu, po požáru ve zbrojnici jsme zvažovali zda se budeme požárnímu sportu v letošním roce věnovat a díky pomoci sborů a občanů jsme to zvládly.

Karel Císař

img_20190616_122819_7.jpg